Kétnyelvű közúti táblákat helyeztek ki Besztercebánya megye magyarlakta településein
A Besztercebányai Megyei Önkormányzat (BBSK) elnöke, Ondrej Lunter június 26-án Rimaszécsről, élő Facebook-bejelentkezésben közölte, hogy a megye négy déli járásában kihelyezték a kétnyelvű közúti tájékoztató táblákat. A fejlesztésnek…
- Hirdetés -
