Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Több mint 48 milliárd forintnyi fejlesztésről tárgyalt a vármegyei közgyűlés

A vármegyei közgyűlés csütörtöki ülésén a katasztrófavédelem elmúlt évi munkáját, a folyamatban lévő fejlesztéseket, valamint a vármegye költségvetését is értékelték. A képviselők emellett áttekintették a TOP PLUSZ program előrehaladását, amelynek keretében már több mint 48 milliárd forint értékű fejlesztés kapott támogatói döntést. A közgyűlés eskütétellel kezdődött, miután Tarr-Pintér Dániel Róbert lemondását követően a Momentum jelöltjeként [...] A Több mint 48 milliárd forintnyi fejlesztésről tárgyalt a vármegyei közgyűlés bejegyzés először Dorogi-medence Regionális Hírportál-én jelent meg.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu