Több mint 48 milliárd forintnyi fejlesztésről tárgyalt a vármegyei közgyűlés
A vármegyei közgyűlés csütörtöki ülésén a katasztrófavédelem elmúlt évi munkáját, a folyamatban lévő fejlesztéseket, valamint a vármegye költségvetését is értékelték. A képviselők emellett áttekintették a TOP PLUSZ program előrehaladását, amelynek keretében már több mint 48 milliárd forint értékű fejlesztés kapott támogatói döntést. A közgyűlés eskütétellel kezdődött, miután Tarr-Pintér Dániel Róbert lemondását követően a Momentum jelöltjeként [...] A Több mint 48 milliárd forintnyi fejlesztésről tárgyalt a vármegyei közgyűlés bejegyzés először Dorogi-medence Regionális Hírportál-én jelent meg.
- Hirdetés -
