A Szerbia Központ (SRCE) párt közleményben jelentette ki, hogy a Szerb Haladó Párt (SNS) szombati belgrádi rendezvénye miatt elrendelt, a városközpontot érintő háromnapos forgalomleállítás „a rezsim arcátlanságának csúcsa és nyílt terror a belgrádi lakosokkal szemben”. A közlemény szerint a péntek hajnali 4 órától hétfő hajnali 4 óráig tartó útlezárások jelentős nehézségeket okoznak a polgároknak, különösen […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó