Drágább taxizás és sokkal kevesebb reklám – éles vitát hozott a júniusi Fővárosi Közgyűlés

Reklámtúlterhelés, kapitalizmusvita, 18 százalékos taxiáremelés, galambfogamzásgátlás és továbbra is bizonytalan fővárosi pénzügyek: bőven volt miről vitázni a Fővárosi Közgyűlés júniusi ülésén. Eközben élesedik a fővárosi cégek és beszámolóik körüli konfliktus, a Tisza újabb vizsgálatokat követel, a frakcióvezető pedig már egyenesen nullához közelítő bizalomindexről beszél.

Drágább taxizás és sokkal kevesebb reklám – éles vitát hozott a júniusi Fővárosi Közgyűlés

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!