Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Két közterület-felügyelő kapta idén az Év köztisztviselője díjat Dorogon

A Dorogi Polgármesteri Hivatal két közterület-felügyelője, Pócza László és Szenczi György vehette át az idei Év köztisztviselője díjat. Az elismeréseket a képviselő-testület június 26-i ülése előtt adták át. Pócza László 1963-ban született Dorogon. Mechanikai műszerész végzettséget szerzett, majd érettségit tett, ezt követően a térség több vállalatánál dolgozott. Közterület-felügyelői vizsgáját 2001-ben szerezte meg, ugyanebben az évben [...] A Két közterület-felügyelő kapta idén az Év köztisztviselője díjat Dorogon bejegyzés először Dorogi-medence Regionális Hírportál-én jelent meg.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu