Két közterület-felügyelő kapta idén az Év köztisztviselője díjat Dorogon

A Dorogi Polgármesteri Hivatal két közterület-felügyelője, Pócza László és Szenczi György vehette át az idei Év köztisztviselője díjat. Az elismeréseket a képviselő-testület június 26-i ülése előtt adták át. Pócza László 1963-ban született Dorogon. Mechanikai műszerész végzettséget szerzett, majd érettségit tett, ezt követően a térség több vállalatánál dolgozott. Közterület-felügyelői vizsgáját 2001-ben szerezte meg, ugyanebben az évben [...] A Két közterület-felügyelő kapta idén az Év köztisztviselője díjat Dorogon bejegyzés először Dorogi-medence Regionális Hírportál-én jelent meg.

Két közterület-felügyelő kapta idén az Év köztisztviselője díjat Dorogon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dorogi-medence

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!