Nyitott ablak vagy klíma: melyik fogyaszt kevesebb üzemanyagot nyáron?
Vajon mivel spórolhatunk többet? Érdemesebb lehúzni az ablakokat, vagy inkább bekapcsolni a légkondicionálót? Sokan úgy gondolják, a klíma jelentősen növeli az üzemanyag-fogyasztást, ezért inkább a menetszélre bízzák magukat. De a szakértők szerint nincs olyan univerzális szabály, amely minden helyzetben működik.
- Hirdetés -
