Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Nyitott ablak vagy klíma: melyik fogyaszt kevesebb üzemanyagot nyáron?

Vajon mivel spórolhatunk többet? Érdemesebb lehúzni az ablakokat, vagy inkább bekapcsolni a légkondicionálót? Sokan úgy gondolják, a klíma jelentősen növeli az üzemanyag-fogyasztást, ezért inkább a menetszélre bízzák magukat. De a szakértők szerint nincs olyan univerzális szabály, amely minden helyzetben működik.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu