Nyitott ablak vagy klíma: melyik fogyaszt kevesebb üzemanyagot nyáron?

Vajon mivel spórolhatunk többet? Érdemesebb lehúzni az ablakokat, vagy inkább bekapcsolni a légkondicionálót? Sokan úgy gondolják, a klíma jelentősen növeli az üzemanyag-fogyasztást, ezért inkább a menetszélre bízzák magukat. De a szakértők szerint nincs olyan univerzális szabály, amely minden helyzetben működik.

Nyitott ablak vagy klíma: melyik fogyaszt kevesebb üzemanyagot nyáron?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!