Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Kapu Tibor lesz az új magyar űrprogram vezetője

Rendezvénysorozat kezdődött csütörtökön a budapesti Millenáris parkban Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósának felbocsátásának első évfordulója alkalmából. Az esemény megnyitóján Tanács Zoltán, tudományos és technológiai miniszter hangsúlyozta, hogy bár a HUNOR-program az év végén lezárul, a megkezdett fejlődés folytatása érdekében felkérte Kapu Tibort, aki a következő fél évre elvállalta a program vezetését.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu