Kapu Tibor lesz az új magyar űrprogram vezetője
Rendezvénysorozat kezdődött csütörtökön a budapesti Millenáris parkban Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósának felbocsátásának első évfordulója alkalmából. Az esemény megnyitóján Tanács Zoltán, tudományos és technológiai miniszter hangsúlyozta, hogy bár a HUNOR-program az év végén lezárul, a megkezdett fejlődés folytatása érdekében felkérte Kapu Tibort, aki a következő fél évre elvállalta a program vezetését.
- Hirdetés -
