Július 15. és 18. között Nyíregyháza lesz a hazai ökölvívás központja: a Continental Arénában rendezik meg a Papp László Elit Ökölvívó Magyar Bajnokságot, amely a sportág legfontosabb hazai versenye....
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Monokli