A D-csoport küzdelmei is lezárultak a 2026-os labdarúgó-világbajnokságon. Az utolsó, 3. fordulóban a társházigazda Egyesült Államok 3-2-re kikapott a már biztos kieső Törökországtól. Ausztrália és Paraguay szintén megosztozkodott a pontokon, amivel mindkét csapat továbbjutott a legjobb 32 közé.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport