Egy személyautó egy panelház előtti parkoló mellett két gyalogost ütött el. A balesetben egy 11 éves kislány és egy 24 éves nő szenvedett súlyos sérüléseket, ezért mindkettőjüket pozsonyi kórházba szállították. A TV Markíza információi szerint az egyik sérült a kétszeres olimpikon Denisa Hurban Baránková volt. A fiatal sportoló a baleset során olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az orvosok már nem tudták megmenteni az életét. „Az esti órákban egy olyan nőt szállítottak intézményünkbe, akit elütött egy autó. A páciens rendkívül kritikus állapotban volt, több súlyos sérülést szenvedett. Egészségügyi dolgozóink minden erőfeszítése ellenére sajnos nem sikerült megmenteni az életét” – közölte Eva Kliská, a Pozsonyi Egyetemi Kórház szóvivője. A baleset körülményeit továbbra is vizsgálja a rendőrség.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Autoszektor