Változott a helyzet: új terrorfenyegetettségi szint lépett életbe Magyarországon
A Terrorelhárítási Központ (TEK) általános főigazgató-helyettese összehívta a Terrorellenes Koordinációs Bizottságot. A bizottsági ülésen a szakértők áttekintették a biztonsági helyzetet, és javaslatot tettek Magyarország terrorfokozatának 3-as (közepes) szintre történő módosítására. Pósfai Gábor belügyminiszter ugyanakkor kiemelte: továbbra is napi 24 órában monitorozzák a helyzetet.
- Hirdetés -
