Rusvai Miklós: ha Magyarországra is bekerül az ebola, az egyenesen Közép-Afrikából érkezik
Közép-Afrikában, Kongóban már több mint ezer ebola-fertőzést regisztráltak, legkevesebb 260 ember halt meg a járványban. Most a kontinensünkön is megjelent az Ebola, azonosították az első fertőzöttet Franciaországban. A betegségről és európai terjedésének veszélyeiről Rusvai Miklós egyetemi tanár, virológus beszélt az InfoRádióban.
- Hirdetés -
