Papp Anikó: nem megfelelő a párbeszéd a debreceni városvezetés és a lakosság között

A debreceni közgyűlés csütörtöki ülésén Papp Anikó debreceni lakos elsősorban a városvezetéssel folytatott kommunikáció hiányát és a Budai Nagy Antal utca–Vértesi út kereszteződésének elhúzódó átépítését hozta szóba. Felszólalásában kifejttte, korábban több alkalommal is írt levelet az önkormányzatnak különböző ügyekben. A Budai Nagy Antal utcai kereszteződés átépítésével kapcsolatban voltak észrevételei és kérései, amelyekre részben kapott választ, […]

Papp Anikó: nem megfelelő a párbeszéd a debreceni városvezetés és a lakosság között

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!