Vidéki prókátor az NKA-letartóztatásokról: „A balekok már bent vannak, a bűnösök még szabadon"

Fülöp Botond, a Vidéki prókátor szerint az NKA-ügyben letartóztatott politikusok csupán balekok, miközben a szerinte valódi haszonélvezők szabadon élik luxuséletüket.

Vidéki prókátor az NKA-letartóztatásokról: „A balekok már bent vannak, a bűnösök még szabadon"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!