Vidéki prókátor az NKA-letartóztatásokról: „A balekok már bent vannak, a bűnösök még szabadon"
Fülöp Botond, a Vidéki prókátor szerint az NKA-ügyben letartóztatott politikusok csupán balekok, miközben a szerinte valódi haszonélvezők szabadon élik luxuséletüket.
- Hirdetés -
