„Ott voltam, kipróbáltam, megnéztem” – Kajdi Csaba nem kertelt, kimondta, mit gondol Tóth Veráék pékségéről

Kajdi Csaba sosem finomkodik, mindig őszintén kimondja, amit gondol, és ezúttal is ezt tette. Cyla legújabb videójában a hazai sztárpárok vendéglátós projektjeit véleményezte: Ördög Nóráék és Liptai Claudiáék közös fagylaltoskocsiját a tőle megszokott módon kifigurázta, de Tóth Veráék pékségéről is ejtett néhány szót. Az énekesnő és férje, Pauli Zoltán szerelemprojektjéről egészen más véleménye van.

„Ott voltam, kipróbáltam, megnéztem” – Kajdi Csaba nem kertelt, kimondta, mit gondol Tóth Veráék pékségéről

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!