Szinte az egész országban nagyon magas UV-B sugárzás várható pénteken. A HungaroMet fokozott óvatosságot kér, és azt javasolja, hogy 11 és 15 óra között lehetőleg mindenki kerülje a közvetlen napsütést.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Alon