A már továbbjutott német válogatott 2-1-re kikapott az ecuadori csapattól csütörtökön a labdarúgó-világbajnokság E csoportjának New York-i mérkőzésén, így a dél-amerikai együttes is a 32 közé jutott harmadikként. A négyszeres világbajnok európai együttes, amelynek a kudarccal megszakadt a 11 meccsen át tartó győzelmi sorozata, jövő hétfőn egy csoportharmadikkal találkozik Bostonban, míg a dél-amerikai gárda egy csoportelsővel csap össze a nyolcaddöntőbe jutásért. Nagyon jó ritmusban kezdődött a találkozó, és rögtön az első lövésből Sané révén vezetést szerzett a már biztos csoportelső német csapat, melynek szurkolói nem örülhettek sokáig, mivel Angulo remek ütemben, Pavlovic lábai között lőtte el a labdát, így a […] A Ecuador bravúrral jutott tovább a németek legyőzésével nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körös Hírcentrum