Kapitány István azt kéri, takaréskoskodjunk az árammal
A villamosenergia-ellátás biztonságos és zavartalan működése érdekében az áramfogyasztás csökkentésére kéri a lakosságot a 18 és 21 óra közötti időszakban Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter. A tárcavezető csütörtöki Facebook-bejegyzésében azt írta, hogy a biztonságos energiaellátáshoz “nincs szükség nagy áldozatokra, csupán néhány tudatos döntésre”, és különösen az esti, 18 és 21 óra közötti időszakban érdemes odafigyelni […]
- Hirdetés -
