Holnap hajnaltól az ország nagy részén harmadfokú, vörös riasztás lesz érvényben a hőség miatt. A napi középhőmérséklet 4 napon keresztül meghaladja a 29 fokot, amire soha nem volt még példa Magyarországon. A kormány rendkívüli intézkedéseket vezetett be. Ivóvízzel és a klimatizált helységek megnyitásával is igyekeznek segíteni.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → az én pénzem