A felszín alatti vizeket szennyezte Debrecen egyik akkuipari üzeme
Papp László polgármestert a Környezetvédelmi Hatóság arról tájékoztatta, hogy a kínai Semcorp szeparátorfólia-gyár területén határérték feletti szennyezést mutattak ki a felszín alatti vizekben. A fideszes városvezető elfogadhatatlannak nevezte az incidenst, büntetőfeljelentést is tesznek az ügyben.
- Hirdetés -
