A hét második felében ismét lehetőség nyílik arra, hogy az érdeklődők ellátogassanak a budai Várnegyed egyik legismertebb épületébe, a Karmelitába. A látogatási lehetőségről Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter számolt be közösségi oldalán.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Liner