Novák Előd pótolta az Erzsébet hídról a Dunába dobott zászlókat, igaz nem szivárványszínűekkel
A fővárosi önkormányzat a múlt héten helyezte ki a Pride-zászlókat.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A fővárosi önkormányzat a múlt héten helyezte ki a Pride-zászlókat.
- Hirdetés -