Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Döntött az oktatási bizottság a tanári értékelési rendszerről

Az Országgyűlés oktatási bizottsága szerdai ülésén támogatta azt a törvényjavaslatot, amely azt tartalmazza, hogy ebben a tanévben nem folytatják le a pedagógusok teljesítményének értékelését. Müller Anna, a bizottság tiszás elnöke kiemelte: a jelenlegi rendszer nem alkalmas valós teljesítmény mérésére.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu