Novák Előd pótolta az Erzsébet hídról a Dunába dobott zászlókat, igaz nem szivárványszínűekkel

A fővárosi önkormányzat a múlt héten helyezte ki a Pride-zászlókat.

Novák Előd pótolta az Erzsébet hídról a Dunába dobott zászlókat, igaz nem szivárványszínűekkel

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Belföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!