Novák Előd pótolta az Erzsébet hídról a Dunába dobott zászlókat, igaz nem szivárványszínűekkel
A fővárosi önkormányzat a múlt héten helyezte ki a Pride-zászlókat.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Belföld
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!