A felszín alatti vizeket szennyezte Debrecen egyik akkuipari üzeme

Papp László polgármestert a Környezetvédelmi Hatóság arról tájékoztatta, hogy a kínai Semcorp szeparátorfólia-gyár területén határérték feletti szennyezést mutattak ki a felszín alatti vizekben. A fideszes városvezető elfogadhatatlannak nevezte az incidenst, büntetőfeljelentést is tesznek az ügyben.

A felszín alatti vizeket szennyezte Debrecen egyik akkuipari üzeme

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!