Hiába van papíron versengés, a Warframe fejlesztői egyáltalán nem örülnek, hogy nyugdíjba megy a nagy rivális Destiny 2
Azt hihetnénk, nagy a rivalizálás, de valójában jót tett a Digital Extremesnek, hogy volt egy fontos kihívója.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Azt hihetnénk, nagy a rivalizálás, de valójában jót tett a Digital Extremesnek, hogy volt egy fontos kihívója.
- Hirdetés -