Hiába van papíron versengés, a Warframe fejlesztői egyáltalán nem örülnek, hogy nyugdíjba megy a nagy rivális Destiny 2

Azt hihetnénk, nagy a rivalizálás, de valójában jót tett a Digital Extremesnek, hogy volt egy fontos kihívója.

Hiába van papíron versengés, a Warframe fejlesztői egyáltalán nem örülnek, hogy nyugdíjba megy a nagy rivális Destiny 2

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → IGN

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!