Fanok azon vitatkoznak, hogy jobb lenne-e tankolni a GTA 6-ban vagy sem
Érdekes poszt tűnt fel a Redditen, amiben egy GTA-rajongó azt állítja, hogy ez a mechanika nem is lógna ki annyira a játék világából.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Érdekes poszt tűnt fel a Redditen, amiben egy GTA-rajongó azt állítja, hogy ez a mechanika nem is lógna ki annyira a játék világából.
- Hirdetés -