Fanok azon vitatkoznak, hogy jobb lenne-e tankolni a GTA 6-ban vagy sem

Érdekes poszt tűnt fel a Redditen, amiben egy GTA-rajongó azt állítja, hogy ez a mechanika nem is lógna ki annyira a játék világából.

Fanok azon vitatkoznak, hogy jobb lenne-e tankolni a GTA 6-ban vagy sem

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Esport 1

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!