„A tolvajok bandája került szembe az adófizetőkkel” – kemény állítások a jegybanki pénzek ügyében

Miközben az új kormány több, a korábbi rendszerből örökölt közjogi szereplővel is kényes viszonyban áll, a Magyar Nemzeti Bank és annak elnöke, Varga Mihály esetében feltűnően együttműködő hangnem alakult ki. A KlikkTV Egyenleg című műsorában Csillag István közgazdász és Szentpéteri Nagy Richard alkotmányjogász arról beszélt, mi magyarázza ezt a különleges kapcsolatot, és hogyan függ össze a jegybank függetlensége a Matolcsy-korszak pénzügyi botrányaival, valamint az új politikai helyzettel.

„A tolvajok bandája került szembe az adófizetőkkel” – kemény állítások a jegybanki pénzek ügyében

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!