A Destiny 2 leállítása után kvázi a teljes fejlesztőcsapatot elküldik

A mai napon derült ki, hogy valóban komoly létszámleépítés várható a Bungie-nál, hiszen a teljes Destiny 2 csapatot elküldhetik.

A Destiny 2 leállítása után kvázi a teljes fejlesztőcsapatot elküldik

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Esport 1

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!