Meg sem jelent, de már tiltólistás – ezért mondott nemet egy ország a GTA 6-ra
A GTA 6 még meg sem jelent, de máris sikerült betiltani egy országban, az oroszok eközben a virtuális férfi fenekektől féltik a morális tisztaságukat. Úgy tűnik, Vice City tényleg mindenkiből kihozza az állatot.
- Hirdetés -
