Kétszer is lángra kapott a vasúti töltés egy nap alatt – figyelmeztetnek a tűzoltók (FOTÓK)

Június 24-én több esetben is szabadtéri tüzekhez vonultak vármegyénk tűzoltói.

Kétszer is lángra kapott a vasúti töltés egy nap alatt – figyelmeztetnek a tűzoltók (FOTÓK)

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Teol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!