Ötvenedik évadát zárta a Vojtina Bábszínház. A 2025/26-os évad hívószava az elidőzés volt, hogy rátekinthessenek és játékaikban is reflektáljanak öt évtized értékeire, tapasztalataira, megmutathassák a társulat sokszínűségét, még markánsabban kidomborítsák a gyerekek iránti felelősségvállalásukat. Jubileumi évadukban kiállítást szerveztek bábművészeiknek, valamint a decemberben nyugdíjba vonuló Asbóth Anikónak, aki több mint három évtizedig vezette a bábszínházat. A […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap