50. évadát zárta a Vojtina Bábszínház

Ötvenedik évadát zárta a Vojtina Bábszínház. A 2025/26-os évad hívószava az elidőzés volt, hogy rátekinthessenek és játékaikban is reflektáljanak öt évtized értékeire, tapasztalataira, megmutathassák a társulat sokszínűségét, még markánsabban kidomborítsák a gyerekek iránti felelősségvállalásukat. Jubileumi évadukban kiállítást szerveztek bábművészeiknek, valamint a decemberben nyugdíjba vonuló Asbóth Anikónak, aki több mint három évtizedig vezette a bábszínházat. A […]

50. évadát zárta a Vojtina Bábszínház

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!