Ezekről döntött az Országgyűlés: lekerül a sapka az üzemanyagárról és a közmédia is átalakul

Döntött a parlament a hatósági üzemanyagárak kivezetéséről a keddi ülésén: a javaslatra 130-an szavaztak igennel a 199 képviselőből. Megszavazták emellett azt a törvényjavaslatot is, amely alapjaiban változtatja meg a közszolgálati médiát, valamint a uniós források lehívása érdekében is több törvénymódosítást hagyott jóvá a plénum.

Ezekről döntött az Országgyűlés: lekerül a sapka az üzemanyagárról és a közmédia is átalakul

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!