Alkotmányos vészhelyzet: Súlyos üzenetet kapott Sulyok Tamás
Vona Gábor, a Második Reformkor Párt elnöke a közösségi médiában megosztott nyílt levélben üzent a köztársasági elnöknek.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Vona Gábor, a Második Reformkor Párt elnöke a közösségi médiában megosztott nyílt levélben üzent a köztársasági elnöknek.
- Hirdetés -