Vészjelzés a kórházakból: Sokkoló diagnózist adott a Kórházszövetség elnöke
Tóth Gábor, a Magyar Kórházszövetség elnöke szerint a magyar egészségügy legszűkebb keresztmetszete a súlyos szakemberhiány. Bár a kórházak adóssága folyamatosan újratermelődik, a rendszer jövője a dolgozók megtartásán és az adminisztráció digitális csökkentésén múlik.
- Hirdetés -
