Nagyon hosszan sorolja Magyar azt, ahogy a Fidesz elherdálta a közvagyont, ezeket Magyar a haza kifosztásaként összegzi. Magyar: Nincs olyan négyzetmétere az országnak, ahonnan ne loptak volna el valamit
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu