Újabb műszaki hiba nehezíti a balatoni utazást: Balatonlelle felső és Balatonboglár között váltóhiba miatt teljesen leállt a forgalom. A Mávinform szerint a szerelvények kénytelenek vesztegelni, ráadásul a győri fővonalon is jelentős korlátozások vannak.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu