Vészjelzés a kórházakból: Sokkoló diagnózist adott a Kórházszövetség elnöke

Tóth Gábor, a Magyar Kórházszövetség elnöke szerint a magyar egészségügy legszűkebb keresztmetszete a súlyos szakemberhiány. Bár a kórházak adóssága folyamatosan újratermelődik, a rendszer jövője a dolgozók megtartásán és az adminisztráció digitális csökkentésén múlik.

Vészjelzés a kórházakból: Sokkoló diagnózist adott a Kórházszövetség elnöke

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!