Legalább két ukrán drón támadta meg Moszkvát, a légvédelem működésbe lépett. Szergej Szobjanyin polgármester szerint a katasztrófavédelem már a helyszínen van, miközben Ukrajna az elmúlt napokban látványosan fokozta az orosz főváros elleni csapásokat.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu