Összeomlással indult a hét a MÁV-nál – A Balaton és Győr felé is állnak a vonatok
Újabb műszaki hiba nehezíti a balatoni utazást: Balatonlelle felső és Balatonboglár között váltóhiba miatt teljesen leállt a forgalom. A Mávinform szerint a szerelvények kénytelenek vesztegelni, ráadásul a győri fővonalon is jelentős korlátozások vannak.
- Hirdetés -
