Felsővezeték-szakadás: pótlóbuszokra és órás késésre kell számítani ezen a vasútvonalon
A győri fővonalon akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban, mert Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem járnak a vonatok - közölte a Mávinform az MTI-vel hétfő reggel.
- Hirdetés -
