Kézzel írt üzenetet hagytak az öltözőben az iráni focisták, miután Los Angelesben sokkolták Belgiumot
Az iráni válogatott tagjai kézzel írt, megrázó üzenetet hagytak a Los Angeles-i SoFi Stadion öltözőjében a Belgium elleni 0–0-s vb-meccs után. A csapat a kemény amerikai utazási korlátozások ellenére is életben tartotta a továbbjutási reményeit.
- Hirdetés -
