Az iráni válogatott tagjai kézzel írt, megrázó üzenetet hagytak a Los Angeles-i SoFi Stadion öltözőjében a Belgium elleni 0–0-s vb-meccs után. A csapat a kemény amerikai utazási korlátozások ellenére is életben tartotta a továbbjutási reményeit.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu