Késésekre, kimaradó vonatokra és pótlóbuszokra kell számítani a győri vonalon

Leszakadt a felsővezeték Biatorbágy és Herceghalom között.

Késésekre, kimaradó vonatokra és pótlóbuszokra kell számítani a győri vonalon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!