Újabb településeken vezetnek be vízkorlátozást
A tartós hőség és a megnövekedett vízfogyasztás miatt több dél-zalai településen kérik a lakosságot, hogy csak a legszükségesebb célokra használják az ivóvizet.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A tartós hőség és a megnövekedett vízfogyasztás miatt több dél-zalai településen kérik a lakosságot, hogy csak a legszükségesebb célokra használják az ivóvizet.
- Hirdetés -